Marzenia, czyli moc kobiet

Dzisiejszy dzień jest dla mnie bardzo ważny. Dlaczego? Przeczytaj do końca.

Startując na polskim rynku z firmą nie jest łatwo, a jeśli jest się kobietą to często osoby postrzegają Twoje działania biznesowe, jako „chwilowy kaprys”, który za moment przejdzie.
Mój kaprys 😉 trwa już 9 lat. Od 9 lat tworzę dla Was biżuterię pełną kobiecości w ramach marki Perła Art.

Takich kobiet jak ja – żon i matek, które zakładają swoje firmy jest dużo więcej. Z jedną z nich postanowiłam zrealizować wspólny projekt dzięki, któremu możemy zaprezentować to, co każda z nas tworzy.
I tak powstał plan na wspólną sesję fotograficzną naszych nowych kolekcji.

Kadr ze wspólnej sesji Perła Art i Anet szyje

Dzięki temu projektowi chcemy Wam też pokazać, że warto mieć marzenia i je realizować. My kobiety mamy w sobie siłę i moc, a działając i wspierając się wzajemnie, potrafimy osiągnąć jeszcze więcej w dążeniu do naszych celów, czy to zawodowych, czy też osobistych. W kobietach po prostu jest ta moc sprawcza.

Chcemy też przez naszą wspólną sesję pokazać Wam, że to co powstaje w naszym kraju w małych firmach jest warte wsparcia.

Ja Anetę poznałam szukając dla siebie małego plecaka, który Aneta dla mnie wykonała według moich indywidualnych upodobań. Zyskałam dzięki temu produkt, jaki spełnia moje oczekiwania i do tego jest świetnej jakości.
Z resztą jeśli obserwujecie mój profil na Facebooku to widzicie, że co jakiś czas pokazuję Wam co od kogo zamówiłam i są to w 90% rzeczy pochodzące z polskich małych firm.
Warto wspierać polskie marki i do tego wraz z Anetą i całym zespołem kobiet, które uczestniczyły w powstawaniu tej sesji fotograficznej Was zachęcam.

Poprzedni weekend był pracowity

A na stronie sklepu rusza od dziś sprzedaż mojej nowej kolekcji W kręgu kolorów. Więcej o pomyśle na tą kolekcję oraz jakie mam plany na jej rozwój będę Wam pisać w ciągu najbliższych dni. Zachęcam Was do obserwowania moich wpisów również na wspomnianym wyżej moim koncie na Facebooku, ponieważ tam za chwilę ruszą ciekawe niespodzianki, które dla Was przygotowałam w ramach startu kolekcji W kręgu kolorów. Zajrzyjcie również do Anety na jej profil na Facebooku, ponieważ i ona przygotowała dla Was ciekawą propozycję związaną z jej nową kolekcją.

Pozdrawiam Was kolorowo Sylwia

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top