Konkurs „Hasło dla marki

REGULAMIN KONKURSU „Hasło dla marki”

1. Organizatorem Konkursu „Hasło dla marki” zwanego dalej „Konkursem” jest marka biżuterii Sylwii Świercz z siedzibą w miejscowości 26-200 Końskie, Barycz 43.

2. Celem Konkursu jest wyłonienie nowego hasła określającego markę biżuterii.

3. Konkurs trwa od 2.04.2023 do 7.04.2023 roku  do godziny 23:59 i jego tematem przewodnim jest „Hasło dla marki”, które będzie określać specyfikę produktów biżuteryjnych pochodzących z pracowni Sylwii Świercz

Ogłoszenie Zwyciężczyń konkursu nastąpi 9.04.2023 o godzinie 12:00 na kontach na Instagramie i Facebooku Organizatorki konkursu.

4. Uczestniczką Konkursu może być każda/y Obserwator/ka marki biżuteryjnej Sylwii Świercz, która zgłosi swoje hasło poprzez napisanie je pod postem lub w wiadomości DM na Instagramie lub na Massengerze na Facebooku  do dnia 7.04.2023 r. do godziny 23:59.

5. W Konkursie nie może uczestniczyć rodzina Organizatorki.

W celu uczestnictwa w konkursie należy:

6. Zapoznać się oraz zaakceptować niniejszy Regulamin. Napisanie  przez Uczestniczkę/ka hasła do Konkursu jest jednoznaczne z pełną akceptacją niniejszego Regulaminu.

WAŻNE – pisząc hasło konkursowe w komentarzu pod postem lub w wiadomości prywatnej Uczestniczka/ Uczestnik  wyraża jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgoda na wykorzystanie nieodpłatne wizerunku Uczestniczki / Uczestnika na Instagramie, Facebooku, Tik Toku oraz na stronie www Organizatorki konkursu.

UWAGA – w konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie!

Sposób wyłonienia zwycięzców

7. Zwycięzców wybiera Jury składające się z Organizatorki Sylwii Świercz oraz jej pełnoletniej córki Agaty Świercz. Oceniane będzie podlegać oryginalność hasła, jego fajne brzmienie i zgodność  z cechami biżuterii wykonywanej przez markę.

Nagrody w Konkursie

12. Organizatorka przewiduje następujące nagrody

Dla osoby, której hasło zostanie użyte nagroda to bon o wartości 200 zł na wykonanie biżuterii oraz darmowy dostęp do e-booka o wpływie minerałów na nasze życie.

Nagrody –biżuteria zostanie wysłana po wykonaniu na koszt Organizatorki konkursu, e-book będzie do pobrania.

Końskie 2.04.2023 r.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top