Filozofia marki

Perła Art – poznaj filozofię marki

Biżuteria, którą tworzę jako marka Perła Art, łączy wewnętrzny ogień, pewność siebie i siłę kobiety z jej łagodnością i zmysłowością. Projekty z mojej pracowni stanowią pełnię kobiecości. Zapraszam do przeczytania kilku słów na mój temat oraz mojej pracowni.

Skąd się wziął pomysł na stworzenie mojej marki biżuteryjnej?


Zawsze zachwycały mnie kolory, jakie mogłam zobaczyć w otaczającym mnie świecie. To, jak przyroda pięknie je łączy ze sobą, jak przechodzą jedne w drugie lub kontrastują ze sobą. Chciałam uchwycić tę magiczną moc barw i zatrzymać je na dłużej. Odbicie promieni słońca w tafli jeziora, różnorodność kamieni na plaży, odcienie zieleni w wiosennym lesie… to wszystko przecież trwa tak krótko!

Czy można zatrzymać na dłużej to, co jest tak nieuchwytne? A gdyby jeszcze móc zabrać ten różnorodny świat barw ze sobą?

Od najmłodszych lat podziwiałam również osoby, które umiały pokazać to piękno na obrazach. Niestety nie umiałam malować jak one. Znalazłam jednak inną drogę do pokazania niesamowitych przejść kolorystycznych. Jest to ręcznie tworzona biżuteria, dla której staram się dobrać jak najciekawsze elementy. Możesz odnaleźć tutaj kamienie oraz żywicę, w której zastygł czas. Wszystko starannie dobrane, oprószone poświęconym czasem tworzenia oraz miłością. Chcę, aby ta dobra energia trafiła bezpośrednio też do Ciebie.

Moc kobiecości zaklęta w biżuterii

Każda z nas ma prawo poczuć się wyjątkowo. Moja biżuteria jest niepowtarzalna – nie ma dwóch całkowicie identycznych egzemplarzy. Całość jest elegancko zapakowana w pudełeczko, do którego mogę dołączyć dedykację dla obdarowanej osoby.

Staram się mój zachwyt barwami przekazać w mojej biżuteryjnej twórczości. Moim pędzlem stały się minerały, sznurki sutasz, drobne koraliki. Dzięki nim pokazuję niesamowitą magię kolorów i kształtów. Pokazuję, że każda barwa wygląda oszałamiająco w biżuterii i stanowi przysłowiową kropkę nad „i” wszystkich stylizacji, zarówno tych codziennych, jak i odświętnych.

Zapraszam Was serdecznie do mojej cząstki świata jaką tworzę jako Perła Art od 2011 roku.