Filozofia marki

Sylwia Świercz – biżuteria – poznaj filozofię marki

Biżuteria, którą tworzę pod moim nazwiskiem, łączy wewnętrzny ogień, pewność siebie i siłę kobiety z jej łagodnością i zmysłowością. Projekty z mojej pracowni stanowią pełnię kobiecości. Niektóre osoby mogą kojarzyć moje prace biżuteryjne jeszcze ze starej nazwy firmy – Perła Art. Nazwę mojej marki zmieniłam na moje imię i nazwisko ze względu na to, że chciałam, aby była kojarzona z moją osobą, ponieważ do każdego wykonanego elementu podchodzę bardzo indywidualnie i wkładam w proces tworzenia moją energię, pasję i zaangażowanie.

Skąd się wziął pomysł na stworzenie mojej marki biżuteryjnej?


Zawsze zachwycały mnie kolory, jakie mogłam zobaczyć w otaczającym mnie świecie. To, jak przyroda pięknie je łączy ze sobą, jak przechodzą jedne w drugie lub kontrastują ze sobą. Chciałam uchwycić tę magiczną moc barw i zatrzymać je na dłużej. Odbicie promieni słońca w tafli jeziora, różnorodność kamieni na plaży, odcienie zieleni w wiosennym lesie… to wszystko przecież trwa tak krótko!

Czy można zatrzymać na dłużej to, co jest tak nieuchwytne? A gdyby jeszcze móc zabrać ten różnorodny świat barw ze sobą?

Od najmłodszych lat podziwiałam również osoby, które umiały pokazać to piękno na obrazach. Niestety nie umiałam malować jak one. Znalazłam jednak inną drogę do pokazania niesamowitych przejść kolorystycznych. Jest to ręcznie tworzona biżuteria, dla której staram się dobrać jak najciekawsze elementy. Możesz odnaleźć tutaj kamienie oraz żywicę, w której zastygł czas. Wszystko starannie dobrane, oprószone poświęconym czasem tworzenia oraz miłością. Chcę, aby ta dobra energia trafiła bezpośrednio też do Ciebie.

Moc kobiecości zaklęta w biżuterii

Każda z nas ma prawo poczuć się wyjątkowo. Moja biżuteria jest niepowtarzalna – nie ma dwóch całkowicie identycznych egzemplarzy. Całość jest elegancko zapakowana w pudełeczko, do którego mogę dołączyć dedykację dla obdarowanej osoby.

Staram się mój zachwyt barwami przekazać w mojej biżuteryjnej twórczości. Moim pędzlem stały się minerały, sznurki sutasz, drobne koraliki. Dzięki nim pokazuję niesamowitą magię kolorów i kształtów. Pokazuję, że każda barwa wygląda oszałamiająco w biżuterii i stanowi przysłowiową kropkę nad „i” wszystkich stylizacji, zarówno tych codziennych, jak i odświętnych.

Zapraszam Was serdecznie do mojej cząstki świata jaką tworzę jako Sylwia Świercz – biżuteria od 2011 roku.