Koszt i czas dostawy

Paczkomaty Inpost – 19 zł
Kurier DPD – 25 zł
Poczta Polska – 22 zł
Paczka Europa – 36 zł
Świat – do ustalenia indywidualnego, należy skontaktować się poprzez e-mail w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Podane koszty wysyłki są zryczałtowane i zależą od wagi zamówienia, a w przypadki kosztu wysyłki zagranicznej – także od kraju docelowego.
Wszystkie zamówienia, o ile przy danym przedmiocie nie widnieje inna adnotacja lub nie ustaliliśmy inaczej w rozmowie e-mail lub w wiadomości na mediach społecznościowych, są wysyłane w ciągu 1-3 dni od ich opłacenia (dni roboczych).

Czas dostawy przez firmę kurierską wynosi 1 dzień roboczy, zaś Poczta Polska deklaruje doręczenie przesyłek w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu nadania w przypadku przesyłek wysyłanych do Polski oraz 1-4 tygodni od momentu nadania dla przesyłek międzynarodowych. Należy pamiętać, że w sezonach większego obciążenia przesyłkami (np. przed Bożym Narodzeniem, przed Wielkanocą, Dniem Matki itp.) czas dostawy może się wydłużyć, na co jako firma wykonująca biżuterię nie mam niestety wpływu. Dlatego zachęcam do składania zamówień, które mają być prezentami w te świąteczne dni z co najmniej 1,5 miesięcznym wyprzedzeniem (zwłaszcza zamówień na biżuterię wykonaną indywidualnie).

Scroll to Top