O MNIE

Czemu tu jestem?

Moja historia zaczyna się w 2009 roku, kiedy to trafiłam na niesamowitą kobietę zajmującą się rękodziełem. Przepadłam całkowicie. Najpierw zainteresowałam się decoupage( zdobienie przedmiotów), a w styczniu 2011 roku tworzeniem biżuterii i wsiąkłam totalnie w ten świat.

Nie będę Ci tu opisywać tej historii, bo to nie czas i nie miejsce na to. Chcę żebyś wiedziała jedno, że to było jedno z lepszych wydarzeń w moim życiu, dzięki któremu rozwinęłam wiele ciekawych i potrzebnych w dzisiejszych czasach kompetencji. Do tej historii powstanie osoby wpis na blogu 🙂

W czym zatem mogę Ci pomóc?

  • Jeśli masz problem z utrzymaniem pozytywnej energii w życiu,
  • szukasz wzmocnienia w sferze miłości, szczęścia, finansów, rodziny, wiary w swoje możliwości,
  • chcesz wprowadzić do swoich ubiorów więcej koloru poprzez dodatki,
  • interesuje Cię w jaki sposób wpływa energia kamieni naturalnych oraz kolorów na nasz organizm.
  • chcesz poznać kobiety pełne mocy, które mogą Cię zainspirować

To te wszystkie tematy znajdziesz na moich mediach społecznościowych na Instagramie, Facebooku i Tik Toku. Ale to nie wszystko 🙂

Co jeszcze mogę dla Ciebie zrobić?

Wykonam dla Ciebie na indywidualne zamówienie kolorową biżuterię z minerałów.

Dzięki energii kamieni i kolorów będziesz zmieniać swój świat. Sposób myślenia, tak aby problemy stały się w Twojej głowie zadaniami do rozwiązania. Biżuteria stanie się dla Ciebie talizmanem przypominającym o Twoim celu do osiągnięcia.

Takie zamówienie możesz złożyć poprzez wiadomość e-mail lub formularz kontaktowy znajdujący się TU.

Jeśli jednak nie lubisz składać indywidualnych zamówień to zapraszam Cię do mojego sklepu, gdzie czekają na Ciebie gotowe od ręki wisiory, naszyjniki, kolczyki / klipsy, broszki, bransoletki.

Na moim profilu na Instagramie oprócz biżuterii wykonanej dla klientek, znajdziesz:

  • Informacje o wpływie poszczególnych kolorów i kamieni na nasz organizm, które publikuję, co poniedziałek w cyklu „Kolorowy poniedziałek z minerałami”.
  • W środę na wieczornych live poznasz kobiety takie jak Ty. Rozmawiam z nimi o życiu, o ich pasjach. O tym jak tworzą swoje firmy, marki osobiste. Ale co ważne mówimy podczas live również o godzeniu życia zawodowego z życiem prywatnym. O sukcesach i porażkach. O tym jak radzić sobie kiedy nie zawsze wszystko wychodzi. Nie lukrujemy świata tylko pokazujemy, jaki on jest na prawdę.
  • A w weekend w cyklu „Weekendowy misz – masz” wpuszczę Cię za kulisy mojej pracowni, pokażę Ci świat moimi oczami.
  • A ponieważ nie obce mi są tematy dotyczące różnych problemów znajdziesz też od czasu do czasu cykl „Ważne tematy”.

Jeśli będziesz chciała poznać mnie lepiej zapraszam Cię do relacji, gdzie pokażę Ci inne moje zainteresowania. Udowodnię Ci też, że nie trzeba mieć „instagramowego” życia i wyglądu żeby, być szczęśliwym. Nie lukruję świata. Kiedy mam gorszy dzień mówię Ci o tym, ponieważ jestem taka jak Ty. Może wtedy Ty dasz mi „serduszko wsparcia” żeby chciało się, chcieć, bo to normalne, że czasem każdy ma spadek formy lub gorsze chwile w życiu.

Zapraszam Cię serdecznie do mojej cząstki świata jaką tworzę jako Sylwia Świercz – biżuteria od 2011 roku.

Scroll to Top