Konkurs – Biżuteria na wakacjach 2021 – terminy, nagrody, regulamin

Zapraszam Cię na konkurs „Biżuteria na wakacjach” 🙂

Jesteś moją Klientką? Masz już u siebie biżuterię z mojej pracowni? To świetnie 🙂 chciałam Ci podziękować i stworzyłam dla Ciebie ten konkurs. Wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcie z biżuterią ode mnie na wakacjach (które mogą być też przecież tam gdzie mieszkasz, kiedy odpoczywasz od pracy) i wyślesz mi tą fotografię na e-mail.

Wszystkie szczegóły i regulamin znajdziesz poniżej – zapoznaj się z nimi uważnie żeby wiedzieć na czym polega dokładnie konkurs. A nagrody są bardzo ciekawe 😀

REGULAMIN KONKURSU „Biżuteria na wakacjach 2021

 1. Organizatorem Konkursu „Biżuteria na wakacjach 2021” zwanego dalej „Konkursem” jest marka biżuterii Sylwii Świercz z siedzibą w miejscowości 26-200 Końskie, Barycz 43.
 2. Celem Konkursu jest promocja biżuterii pochodzącej z pracowni Sylwii Świercz i Kobiet/Klientek, które ją noszą.
 3. Konkurs trwa od 26.07.2021 do 27.08.2021 roku do godziny 23:59 i jego tematem przewodnim jest „Biżuteria na wakacjach 2021”.
  Ogłoszenie Zwyciężczyń konkursu nastąpi 30.08.2021 o godzinie 20:00 na kontach na Instagramie i Facebooku Organizatorki konkursu.
 4. Uczestniczką Konkursu może być klientka marki biżuteryjnej Sylwii Świercz (dawniej Perła Art.) lub osoba obdarowana tą biżuterią, która wykona i zgłosi do Konkursu zdjęcie swojej osoby, gdzie do stylizacji została użyta biżuteria pochodząca z pracowni Sylwii Świercz – uwaga biżuteria innych firm nie jest dopuszczalna na zdjęciu. W dalszej części Regulaminu osoba ta zwana jest „Uczestniczką”. Forma żeńska jest zastosowana ze względu na to, że biżuteria jest wykonywana dla kobiet.
 5. W Konkursie nie może uczestniczyć rodzina Organizatorki.
  W celu uczestnictwa w konkursie należy:
 6. Zapoznać się oraz zaakceptować niniejszy Regulamin. Zgłoszenie przez Uczestniczkę zdjęcia do Konkursu jest jednoznaczne z pełną akceptacją niniejszego Regulaminu.
 7. Uczestniczka powinna najpóźniej do dnia 27.08.2021 r. przesłać maksymalnie 2 zdjęcia swojej osoby – dopuszcza się zdjęcia całej sylwetki lub części ciała z biżuterią np. na dłoni, szyi, na nodze.
 8. Zdjęcia konkursowe należy przesłać na adres e-mail kontakt@sylwiaswiercz.pl w tytule e-maila proszę wpisać Konkursu „Biżuteria na wakacjach 2021”, a w opisie podać swoje imię i nazwisko oraz link do miejsc na instagramie lub facebooku, gdzie można dodatkowo się z Uczestniczką kontaktować.
  WAŻNE – w treści e-maila powinny znaleźć się zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zgoda na wykorzystanie nieodpłatne wizerunku Uczestniczki na Instagramie, Facebooku, Tik Toku oraz na stronie www Organizatorki konkursu. Treść e-maila podana jest poniżej regulaminu.
 9. Zdjęcie przesłane przez Uczestniczkę powinno być jak najlepszej jakości i prezentować w widoczny sposób biżuterię na Uczestniczce (nie dopuszczalne są aranżacje bez czynnika ludzkiego, czyli zdjęcia samej biżuterii na jakimś tle).
 10. Konkurs ma na celu promowanie również Uczestniczek, jeśli wyrażą na to ochotę. W tym celu jeśli zajmujesz się np. rękodziełem lub masz firmę, albo prowadzisz swoje miejsce w sieci, które chcesz żeby poznali też inni użytkownicy Internetu, to koniecznie w e-mailu napisz kilka słów o sobie i swojej pasji/pracy oraz podaj link do swoich miejsc w sieci. Dzięki temu publikując Twoje zdjęcie będę mogła napisać kilka słów o Tobie i tym co daje Ci siłę i energie do działania, o tym czym się zajmujesz.
  Sposób wyłonienia zwycięzców
 11. Zwycięzców wybiera Jury składające się z Organizatorki Sylwii Świercz oraz jej pełnoletniej córki Agaty Świercz. Oceniane będzie nawiązanie zdjęciem do tematyki konkursu, wykorzystanie biżuterii, do konkretnej stylówki, kreatywność i estetyka ukazania biżuterii na Uczestniczce.
  Nagrody w Konkursie
 12. Organizatorka przewiduje następujące nagrody
  I miejsce – bon o wartości 150 zł i koszulka z fajnym napisem
  II miejsce – bon o wartości 100 zł i koszulka z fajnym napisem
  III miejsce – bon 80 zł
  Nagrody – BONY do wykorzystania na zakupy w sklepie https://sylwiaswiercz.pl/ z dostępnych od ręki produktów lub na zamówienie indywidualne. Koszulka będzie wykonana pod rozmiar osób, które wygrają konkurs przez firmę Gosi i Marcina https://www.dejna.pl/index.html i wysłana wraz z biżuterią w jednej przesyłce na koszt Organizatorki (na terenie Polski, jeśli zaś Zwycięzcy będą mieszkać poza obszarem Polski Organizatorka skontaktuje się w celu ustalenia sposobu przekazania nagród).
  Wzór informacji e-mail
  1. Zapoznałam się z treścią Regulaminu Konkursu „Biżuteria na wakacjach 2021” i akceptuję go.
  2. Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią.
  3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatorkę Sylwię Świercz.
  4. Oświadczam że zapoznałam się z Informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
  5. Oświadczam, że zdjęcie przesłane przeze mnie do Konkursu nie narusza praw autorskich innych osób.
   [Zgoda na wykorzystanie wizerunku]
   Ja, niżej podpisany(a), w związku z uczestnictwem w konkursie „Biżuteria na wakacjach”, zorganizowanej przy udziale „Sylwia Świercz biżuteria” – zwaną dalej „Upoważnioną”, wyrażam nieodpłatnie zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku (wraz z imieniem i nazwiskiem) w całości lub w postaci dowolnych jego fragmentów oraz udzielam licencji na korzystanie z utworów (artystycznych wykonań) zarejestrowanych przez lub na zlecenie Upoważnionej w związku z konkursem i moim w nim udziałem, w tym w celach reklamy i promocji.
   Wyrażona zgoda oraz udzielona licencja upoważnia do wielokrotnego, nieograniczonego ilościowo, czasowo oraz terytorialnie korzystania z mojego wizerunku na dotychczas poznanych polach eksploatacji, w szczególności poprzez:
   1. utrwalenie na jakimkolwiek nośniku wizualnym, w jakimkolwiek systemie, formacie i na jakimkolwiek nośniku, w szczególności drukiem, na taśmie światłoczułej (kliszy fotograficznej), magnetycznej, dysku komputerowym, cyfrowym nośniku danych, w sieci komputerowej lub multimedialnej (w tym sieci Internet), w innych bazach danych;
   2. zwielokrotnienie jakąkolwiek dotychczas poznaną techniką, w szczególności techniką magnetyczną, światłoczułą, cyfrową, techniką zapisu komputerowego, w sieci multimedialnej (w tym Internet);
   3. wprowadzanie do pamięci komputera i do sieci multimedialnej;
   4. wykorzystanie w utworach multimedialnych;
   5. wykorzystanie na stronach internetowych, w szczególności www.sylwiaswiercz.pl w ramach portfolio, newsletterów, artykułów, filmów czy prezentacji oraz portalach społecznościowych (np. Facebook i Instagram, Tik Tok);
    [Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych]
    Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wskazanych w niniejszym oświadczeniu. Wyrażona przeze mnie zgoda obejmuje także przetwarzanie przedmiotowych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Administratorem upoważnionym do przetwarzania danych jest „Sylwia Świercz biżuteriia”. Dane będą przetwarzane w celu realizacji umów lub czynności związanych z wykorzystaniem mojego wizerunku pomiędzy administratorami w zakresie objętym niniejszym oświadczeniem.
    Zostałam poinformowana, iż Administrator zapewnia realizację uprawnień wynikającą z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.), w szczególności w zakresie dostępu do informacji dotyczących moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kierować na adres siedziby Administratora.
    Podpis: Imię i Nazwisko

Regulamin sporządzono 26.07.2021r.

Marzenia, czyli moc kobiet

Dzisiejszy dzień jest dla mnie bardzo ważny. Dlaczego? Przeczytaj do końca.

Startując na polskim rynku z firmą nie jest łatwo, a jeśli jest się kobietą to często osoby postrzegają Twoje działania biznesowe, jako „chwilowy kaprys”, który za moment przejdzie.
Mój kaprys 😉 trwa już 9 lat. Od 9 lat tworzę dla Was biżuterię pełną kobiecości w ramach marki Perła Art.

Takich kobiet jak ja – żon i matek, które zakładają swoje firmy jest dużo więcej. Z jedną z nich postanowiłam zrealizować wspólny projekt dzięki, któremu możemy zaprezentować to, co każda z nas tworzy.
I tak powstał plan na wspólną sesję fotograficzną naszych nowych kolekcji.

Kadr ze wspólnej sesji Perła Art i Anet szyje

Dzięki temu projektowi chcemy Wam też pokazać, że warto mieć marzenia i je realizować. My kobiety mamy w sobie siłę i moc, a działając i wspierając się wzajemnie, potrafimy osiągnąć jeszcze więcej w dążeniu do naszych celów, czy to zawodowych, czy też osobistych. W kobietach po prostu jest ta moc sprawcza.

Chcemy też przez naszą wspólną sesję pokazać Wam, że to co powstaje w naszym kraju w małych firmach jest warte wsparcia.

Ja Anetę poznałam szukając dla siebie małego plecaka, który Aneta dla mnie wykonała według moich indywidualnych upodobań. Zyskałam dzięki temu produkt, jaki spełnia moje oczekiwania i do tego jest świetnej jakości.
Z resztą jeśli obserwujecie mój profil na Facebooku to widzicie, że co jakiś czas pokazuję Wam co od kogo zamówiłam i są to w 90% rzeczy pochodzące z polskich małych firm.
Warto wspierać polskie marki i do tego wraz z Anetą i całym zespołem kobiet, które uczestniczyły w powstawaniu tej sesji fotograficznej Was zachęcam.

Poprzedni weekend był pracowity

A na stronie sklepu rusza od dziś sprzedaż mojej nowej kolekcji W kręgu kolorów. Więcej o pomyśle na tą kolekcję oraz jakie mam plany na jej rozwój będę Wam pisać w ciągu najbliższych dni. Zachęcam Was do obserwowania moich wpisów również na wspomnianym wyżej moim koncie na Facebooku, ponieważ tam za chwilę ruszą ciekawe niespodzianki, które dla Was przygotowałam w ramach startu kolekcji W kręgu kolorów. Zajrzyjcie również do Anety na jej profil na Facebooku, ponieważ i ona przygotowała dla Was ciekawą propozycję związaną z jej nową kolekcją.

Pozdrawiam Was kolorowo Sylwia

Energia kolorów

Zapewne zauważyliście, że kolory mają duży wpływ na nasze samopoczucie i nastrój. Otaczamy się barwami, które współgrają z nami, a są też takie, na które reagujemy niezbyt przychylnie – mówiąc wprost, nie podobają się nam. Zastanawialiście się z czego to wynika?

Zanim przejdę do odpowiedzi na pytanie z czego wynika, że jedne kolory lubimy, a inne nie chcę Wam powiedzieć jak jest z nimi u mnie.

Jak sięgnę pamięcią w swoją przeszłość, to jeśli chodzi o ulubione kolor nie kierowałam się w ich wyborze modą, ale właśnie tym, czy dana barwa mi się podoba. Będąc dzieckiem nie za bardzo wiedziałam, czemu akurat dany kolor jest moim ulubionym, a inny nie. Tak na prawdę zaczęłam się nad tym zastanawiać już jako osoba dorosła. Pamiętam czasy kiedy moimi faworytami kolorystycznymi były barwy czerwone w odcieniach głębokiego wina i cegły. Wtedy w mojej szafie pojawiło się dużo ubrań w tej tonacji. Potem miałam okres fascynacji zielenią – dokładnie odcieniem butelkowej zieleni. Ale i to się skończyło i przeszłam do niebieskości, od jasnych przez ciemne odcienie.

Zaczęłam się też zastanawiać o co w tym wszystkim chodzi? Dziś już wiem, że chodzi o energię. Tak dobrze czytacie – każdy kolor ma swoją niepowtarzalną energię 🙂 o czym mówi fizyka kwantowa – ale ponieważ nie jestem znawczynią fizyki ;), o czym wiedzą moim nauczyciele tego przedmiotu, to nie będę na ten temat Wam pisać, lepiej robią to specjaliści z tego zakresu. Ja mogę napisać Wam o moich odczuciach (a myślę, że i Wy tak często czujecie). Najlepiej wytłumaczyć pewne zjawiska na przykładach z życia.

Foto: Anna Puchała Infinity Studio
Modelka: Natalia Kucharska

Często tak jest, że kiedy jest nam źle, czujemy się gorzej, apatycznie, nie mamy na nic siły, wychodzimy na dwór nie tylko, aby pooddychać świeżym powietrzem, ale też po prostu wystawić nasze ciało na działanie Słońca – czyli koloru 🙂 co prawda wiadomo, że promień światła jest biały, a to że widzimy dany kolor to już efekt jego rozbicia na paletę barw, ale ma też swoją energię i to ona jest w tym wszystkim najważniejsza. Kolor żółty, pomarańczowy, czy czerwony uznawane są za kolory właśnie z dużym potencjałem energii – pobudzają nas do działania, a na przykład kolory niebieskie i zielone, jako te uspakajające, przyczyniają się do uspokojenia nas, do relaksu, odpoczynku. Oczywiście takie podejście do tych braw jest bardzo powierzchowne, ale dziś nie chcę Was zanudzić za długim tekstem, więc pozwólcie, że pozostaniemy przy tych uogólnieniach 😉

Foto: Foto: Anna Puchała Infinity Studio
Modelka: Agata Świercz

Generalnie w naszym życiu jest tak, że otaczamy się takimi kolorami, których potrzebuje nasza podświadomość , nasz organizm – zapewne znane jest Wam wykorzystanie kolorów w leczeniu w medycynie konwencjonalnej. Nasz organizm też „mówi” nam, jakich kolorów w danej chwili potrzebuje, czyli jakiej energii musimy mu dostarczyć, dzięki której będziemy lepiej funkcjonować w życiu. I tak właśnie dzieje się też w moim życiu, że mam etapy kiedy te moje ulubione kolory się zmieniają, bo akurat potrzebuję wibracji danej energii, żeby wspomóc mój organizm.

Obecnie już od dłuższego czasu moimi ulubionym kolorem, jak już wyżej wspominałam jest niebieski 🙂 ale zauważyłam też, że pojawia się coraz bardziej też kolor soczystej zieleni i żółci, co do tej pory żółty raczej omijałam szerokim łukiem. Co to oznacza? Że oprócz wyciszenia, kreatywności, którym sprzyjają niebieskości potrzebuję w danym momencie też siły do działania, sprawczości , energii. Dlatego też w mojej szafie i biżuterii pojawiają się coraz częściej też właśnie rzeczy w tym kolorze 🙂

Foto: Foto: Anna Puchała Infinity Studio
Modelka: Karolina Stępień

Jestem bardzo ciekawa, czy i Wy też czujecie, że nie przez przypadek akurat dana kolorystyka jest Wam w danej chwili bliższa? Jeśli macie ciekawe przemyślenia na ten temat będzie mi miło jeśli napiszecie w komentarzach o tym.

A w kolejnych wpisach podzielę się z Wami moją wiedzą na temat kolorów, ich energii i wpływie na nasze samopoczucie.

Sylwia

Od 2011 r. z Wami

Hej! Witajcie na odświeżonym sklepie. Mam nadzieję, że Wam się podoba. Ostatnie dni były pracowite, ale i inne od pozostałych.

Na szczęście przyroda dalej trwa w swym pięknie.
Jedno z niewielu ukojeń na obecny czas. ❤

Pozdrawiam Was serdecznie Sylwia

Marzenia

Czasem pewne sploty wydarzeń rozciągniętych w czasie otwierają nam możliwość spełnienia marzeń, nawet takich o których nie myśleliśmy, że będą możliwe do spełnienia.
Dla mnie takim marzeniem była sesja „Poza rzeczywistością” u Ezo Oneir Beyond Reality ❤ Dziś mogę napisać, że warto marzyć i myśleć pozytywnie, aby przyspieszyć sprawczość spełniania się naszych marzeń ❤

A Ty? Masz takie doświadczenia, że czasem los, czy jak niektórzy mówią energia Wszechświata jest przychylna do spełnienia Twoich marzeń? I, że jak myślisz pozytywnie to dzieje się to dużo szybciej?

Życzę Ci pięknego dnia Sylwia.

P.S.
Na zdjęciach z sesji od Ezo Oneir tym razem w rolę modelek wcieliłam się ja i moja córka Agata 🙂